Reference

Konstrukce střech a vše, co s nimi souvisí. Kvalita, profesionalita, lidský a férový přístup ke klientům i našim zaměstnancům.

400 +

realizovaných projektů (zakázek)

50 +

spokojených klientů

40 +

zkušených odborníků

homepage image

Stamaco Střechy

14 let na trhu

Díky stovkám realizovaným projektů víme, že řešení najdeme vždy.

Firma Stamaco

Firma Stamaco vznikla roku 2010, nicméně zkušenosti v oboru jsme všichni získávali dávno předtím. Za dobu své existence jsme zpracovali stovky projektů, byli jsme u nadnárodních projektů, jsme zvyklí pracovat na složitých průmyslových a komerčních stavbách, nových i památkově chráněných objektech.

Naši zaměstnanci jsou zkušení profesionálové, máme přísné dozorové procesy, projektové řízení i reporting a víme, že flexibilita práce a kreativita řešení je to, co je ve stavebnictví důležité.

About us image
400+

realizovaných projektů (zakázek)

200+

kritických zásahů

70+

plochých střech

60+

šikmých střech

50+

hydroizolace spodních staveb

icon

Stamaco s.r.o.

  • Nová střecha

Volkswagen Bratislava, přístavba haly H3a

V roce 2016 realizovaná stavba kompletně nové střechy na nově přistavěné hale výrobního závodu Volkswagen Bratislava. Plocha realizovaného střešního pláště opatřeného FPO fólií měla výměru celých výměře 60 000 m2

King’s hotel Rozvadov

V roce 2017 jsme realizovali novou střechu hotelu King’s hotel Rozvadov. Stavba sestává ze střešní konstrukce,  plechové krytiny PREFA, hranatých žlabů a svodů se systémem vyhřívání, sněhových zachytávačů, pochozí lávky a zastřešení VZT. 

icon

Stamaco s.r.o.

  • Nová střecha
icon

Stamaco s.r.o.

  • Oprava střechy

DC Albert Olomouc

Mezi lety 2022 a 2023 jsme zajišťovali opravu střechy DC Albert v Olomouci. Jednalo se o celých 49 500 m2 plochy střešního pláště opatřeního mPVC fólií

DEK Ostrava Hrabová

Pro významného partnera stavebních firem Stavebniny DEK (Ostrava Hrabová) jsme na přelomu let 2018 a 2019 realizovali stavbu kompletní skladby střešního pláště. 

icon

Stamaco s.r.o.

  • Nová střecha

Jiří Kupka

jednatel