Služby

Konstrukce střech a vše, co s nimi souvisí. Kvalita, profesionalita, lidský a férový přístup ke klientům i našim zaměstnancům.

400 +

realizovaných projektů (zakázek)

50 +

spokojených klientů

40 +

zkušených odborníků

homepage image

Stamaco Střechy

14 let na trhu

Díky stovkám realizovaným projektů víme, že řešení najdeme vždy.

Nové střechy

Máme za sebou stovky realizací nových střech na nových i rekonstruovaných objektech. Rozumíme vašim potřebám i potřebám vašeho podnikání, zpracujeme projektovou dokumentaci, umíme sestavit a dodržet rozpočet, jednáme s Vámi fér a společně najdeme vždy to nejefektivnější řešení. K realizacím nových střech můžeme přistoupit jako jediný partner nebo převzít části realizace, zařadíme se do vašeho projektu v rozsahu, v jakém budete potřebovat.

image
image

Opravy střech

Životnost střech závisí na mnoha faktorech, mezi ty nejzjevnější patří kvalita použitých materiálů a technologie zpracování, kvalita realizace a údržby a samozřejmě povětrnostní vlivy. Ne vždy je ale třeba starou střechu shodit a vystavět novou. Jendou z našich specializací je oprava střech – a to jak v rámci plánovaných rekonstrukcí a údržby, tak kritické a urgentní. V takových případech se snažíme maximálně o to, aby nebyl přerušn provoz a oprava střechy proběhla bez omezení vašich aktivit.

  • Kritické opravy střech, urgentní zásahy
  • Údržba, inspekce a kontrola

Střechy pro FVE

Alternativní zdroje energie jsou stále žádanějším doplňkem nových i stávajících staveb. Montáž solárních panelů na stávající střechy je skvělou investicí, ale aby se doopravdy vyplatila, je třeba mít jistotu, že stávající střecha má parametry vyhovující instalaci solárních panelů.
Parametry, požární odolnost a životnost stávajícího střešního pláště je tedy třeba odborně posoudit a realizovat opatření potřebná k zajištění bezpečnosti instalace fotovoltaiky.
Opravy střech pod již nainstalovanými solárními panely jsou totiž většinou komplikované a nákladné.

image
image

Posouzení stavu

Pravidelná inspekce střech slouží jako prevence větších problémů. Kontrola střechy může zahrnovat informaci o zdraví a stavu technických parametrů střechy, nutných opravách nebo opravách doporučených. Nutné je také posouzení parametrů a životnosti střešního pláště s ohledem na instalaci fotovoltaických panelů.
Profesionální kontrolu střech provádíme jako součást záručního servisu nebo jako samostatnou službu.

Další služby

Hydroizolace spodní stavby

Díky dlouholetým zkušenostem najdeme vždy to správné řešení pro zabezpečení stavby proti vodě a vlhkosti. Ať už jde o sklep, podzemní podlaží, stavební základy nebo třeba podzemní parkoviště.

Tesařské a klepmířské konstrukce

Na tesařské a klempířské práce máme vyčleněné speciální týmy, které se svému řemeslu věnují na plný úvazek. Realizujeme dřevěné krovy a menší dřevostavby a veškeré plechové střechy, kde využíváme renomované výrobce. Věnujeme se také klempířských pracím souvisejícím s fasádou, jako jsou parapety, římsy, atikové oplechování nebo okapový systém.

Technické poradenství

Zajistíme technické poradenství v průběhu celého stavebního cyklu. Před realizací vám pomůžeme s technickým posouzením projektové dokumentace, s návrhem skladby střešního pláště a poradíme vám v rámci výběru správného materiálu.

Odborně technické posudky

Zajistíme vám odborný posudek stávající střechy, kvality zateplení, zvoleného materiálu na vaší střeše a pomůžeme vám i v situacích, kdy potřebujete soudní znalecký posudek.

Jiří Kupka

jednatel